Jdi na obsah Jdi na menu
 


Úterý 6. 4. 2010

5. 4. 2010

Kubot/Marach - Bendarel/Kowalczyk 1 (1,23) - 6:1, 0:6, 10:12

Na minulém turnaji na hardu v Miami sice Kubot s Marachem vypadli hned v úvodu, ovšem antukovou část sezóny mají zatím letos na jedničku. Na začátku roku totiž objížděli turnaje v Jižní Americe a tam byli hned 3x ve finále, z toho 2x se jim povedlo zvítězit. Dnes se opět vrací na klasickou antuku v Casablance a proti sobě budou mít polský pár Bednarek/Kowalczyk. Tento pár sice zdařile objíždí challengerové turnaje, avšak dnes na mnohem zkušenější a lepší pár nebude mít a kurz 1,23 se mi hodně líbí.

Dolgopolov - Kližan 1 (1,34)
6:4 1:6 5:7
Antukový mistrm z challengerů Oleksander Dolgopolov dnes konečně zavítá na trošku větší turnaj hraný na jeho oblíbeném povrchu. V Maroku už letos byl 2x ve finále, takže zdejší podmínky mu zřejmě vyhovují. Dnes proti němu bude stát další challengerový hráč Kližan, který už zde musel projít kvalifikací, ve které se natrápil s Friedlem, ale pak si poradil s Guezem a Gilem. Dnes ale nevidím šanci, jak Oleka porazit.


Andujar - D.Brown (1,40) - 7:6, 6:3

V této sázce nebudu ani tak spoléhat na schopnosti Andujara, který to má letos celkem nahoru-dolů, ale půjdu proti Dustinu Brownovi. Ten se teď nepotýká s úplně optimální formou, jeho styl eso nebo eso z druhého podání mu nyní něják nevychází a navíc antuka není pro něj úplně to pravé. Sice trošku nechápu, jak mohl minulý týden vyhrát s Wittenem čtyřhru, ale ve dvouhře počítám, že se bude trápit dál.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

kubot/marach

(Percy, 6. 4. 2010 15:06)

nechapu, co tam ten Kubot/Marach delali :( 6:1, 0:6, 10:12